Výrobcovia / značky
Kategórie      
Výpredaj
 Mini RGB ovládač s jedným káblom
3,17 € bez DPH 3,80 € s DPH 5,- € s DPH

O nás

Víziou našej firmy je sprístupniť možnosť šetrenia. Riadime sa heslom "Save energy for better future". Náš sortiment vyberáme zodpovedne a máme za sebou spoľahlivého výrobcu. Základom každého výrobku, ktorý máme v ponuke je  certifikácia, bez ktorej nie je možné tovar predávať. Ponúkaný sortiment sa bude časom rozširovať. Ceny sa snažíme držať čo najviac pri zemi, ale vždy nám ide aj o kvalitu. Predávame pre ľudí. To znamená, že je potrebné ponúknuť aj ľudské ceny. Touto cestou sa k vám chceme priblížiť a pomôcť. 

  

led reštaurácia bar


Ako fungujeme?


Jednoducho. Naša firma spolupracuje výhradne s výrobcami!!!!!! Každý výrobok, ktorý ponúkame je vyrobený pre nás na zákazku. Dokonca je možné nájsť aj dátum výroby na tovaroch. Presne vieme kedy bol tovar vyrobený a aký čas je skladovaný. To znamená, že poznáme kompletnú históriu skladovania. Tovar, ktorý ponúkame má certifikáciu - SKUTOČNÚ, nie vymyslenú. Ak vás zaujala naša cena a máte záujem spolupracovať alebo máte iný nápad, neváhajte nás kontaktovať. Nakoľko sú naše vzťahy s výrobcami veľmi dobré, vieme Vám dať celú zákazku vyrobiť podľa vašich predstáv. Počet, výkon, farba, svietivosť - všetko čo je potrebné k vašej spokojnosti. Kvalitu garantujú priamo výrobcovia. Žiadny špekulanti, distribútori z tretích rúk, ebay..... Dokonca je možnosť pri určitom odbere dať vlastné LOGO na výrobky, ktoré si dáte vyrobiť.

 

Náš sklad nie je veľký - ale vždy "čerstvý". Vieme rýchlo reagovať na zmenu dizajnu, zmenu výroby.... 

 

  

 
Recyklačný fond:
Povinnosť platenia príspevku do fondu sa vzťahuje na výrobcov a dovozcov komodít určených zákonom č. 223/2001 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, § 41 až § 48 a § 54. Naša firma si túto povinnosť poctivo plní. Tzn., že kúpou tovaru z našej ponuky sú odvedené poplatky do recyklačného fondu a tým aj podporujete recykláciu daného zakúpeného tovaru.